Loading...

Vibrační vajíčka s ovladačem na kabelu

Vibrační vajíčka jsou oblíbenou erotickou pomůckou, se kterou si užijete nejen spoustu zábavy, ale především potěšení. I přes to, jak malá pomůcka to je, toho ale dokáže opravdu hodně. Vajíčko bude příjemně dráždit váš klitoris nebo si ho můžete zavést do vaginy a nechat se uspokojovat. V naší nabídce najdete různé druhy těchto masturbátorů. Některé jsou dokonce bezdrátové a na dálkové ovládání, kde si můžete podle svého gusta zvyšovat či snižovat intenzitu vibrací. Tato kategorie ale nabízí vibrační vajíčka s ovladačem na kabelu. Jednoduše vajíčko zapnete a sama si ho pomocí tlačítek ovládáte. Výhodou této hračky je malá velikost, takže ji schováte úplně kamkoliv.

0 produktů v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Vibrační vajíčka s ovladačem na kabelu

Zažijte nepopsatelné vzrušení s našimi vibračními vajíčky s ovladačem na kabelu! Tyto produkty vám přinesou neuvěřitelné okamžiky slasti a vyvrcholení, které vám doslova vyrazí dech. Připravte se na vzrušující dobrodružství plné rozkoše a nekonečného potěšení.

Proč si vybrat naše vibrační vajíčka s ovladačem na kabelu?

1. Intenzivní vibrace: Naše vibrační vajíčka vám nabízejí mimořádně silné vibrace, které vás rozpálí vášní. S ovladačem na kabelu máte úplnou kontrolu nad intenzitou vibrací, takže si můžete přizpůsobit stimulaci přesně podle svých přání a potřeb. Ponořte se do světa slasti a dopřejte si nezapomenutelné orgasmické zážitky.

2. Více než jen vajíčko: Naše produkty nabízejí mnoho možností využití. Můžete si je nechat zasunout do pochvy a užít si příjemnou stimulaci nebo je použít na klitoris pro maximální potěšení. Jsou vhodné jak pro sólovou hrátku, tak i pro párovou intimnost. Přineste do svého ložnice novou úroveň vzrušení a experimentujte s různými způsoby použití.

3. Snadné ovládání: Ovladač na kabelu je jednoduchý a intuitivní, což vám umožní snadno nastavit vibrace podle vašich přání. Stačí stisknout tlačítko a okamžitě se ponořit do světa rozkoše. Dejte se do rukou vášně a prožijte nekonečné vzrušení, které vás dovede k vrcholu slasti.

4. Diskrétní a elegantní design: Mají elegantní design a diskrétní velikost, která vám umožní nosit je skrytě a tajemně. Můžete si je vzít s sebou kamkoliv a prožívat vzrušení na veřejnosti, aniž by to někdo tušil. Buďte pánem svého vzrušení a prozkoumejte nové hranice slasti.

Nenechte si ujít příležitost zažít nekonečné vzrušení a rozkoš s našimi vibračními vajíčky s ovladačem na kabelu. Přijďte a objevte svou vnitřní divošku a prožijte intenzivní zážitky, které vás zcela pohltí. Nečekejte a zkuste něco nového - vaše tělo si to zaslouží!