Loading...

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou skvělá pomůcka na posílení pánevního dna. Jsou tvořeny dvěma kuličkami, které jsou spojené silikonovým či jiným provázkem, na jednom konci kuličky nechybí háček, který slouží k vytahování kuliček z vaginy. Díky pohybům, které kuličky ve vagíně vytvoří, se výrazně posilují svaly pánevního dna. Výsledkem toho je například snazší průběh porodu ale i lepší prožitek sexu a silnější orgasmus. Slouží také jako prevence inkontinence. Máme pro vás různé druhy kuliček například vaginální činky, které jsou vhodné pro začátečnice. Zajímavým produktem jsou vibrační venušiny kuličky a vibrační vajíčka, které mají vibrační funkci a mohou sloužit jak k dráždění klitorisu tak i vaginálně.

220 produktů ve 3 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Venušiny kuličky

Zažijte nebeské potěšení s našimi vzrušujícími venušinými kuličkami. Přinášíme vám nové rozměry rozkoše a nespoutané vzrušení. Odhalte tajemství těchto malých, ale mocných kuliček a připravte se na explozi slasti, která vás odnese do světa nekonečného potěšení.

Výhody našich venušiných kuliček:

1. Posílení pánevního dna: Každý pohyb s venušinými kuličkami posiluje vaše pánevní dno. Zlepšuje se kontrola močového měchýře a zvyšuje se svalový tonus. Navíc, silnější pánevní dno znamená intenzivnější orgasmus.

2. Zvýšená citlivost: Jsou navrženy tak, aby poskytovaly stimulaci vašich citlivých bodů. Každý pohyb a otřes vás rozproudí a přinese neuvěřitelné vzrušení.

3. Diskrétní použití: Venušiny kuličky jsou elegantní a diskrétní. Můžete si je snadno vložit a nosit kdykoli a kdekoli. Nikdo neodhalí vaše malé tajemství extáze.

4. Uvolnění stresu: Při jejich každodenním nošení se uvolňuje napětí a stres. Pocítíte zklidnění a pohodu, které přispěje k vašemu celkovému blahu.

5. Erotická hra: Venušiny kuličky lze použít jako předehru před intimním setkáním. Vzbudí váš smyslný apetit a připraví vás na vzrušující večer plný nezapomenutelných zážitků.

Připravte se na dobrodružství plné vzrušení a slasti s našimi venušinými kuličkami. Nechte se unést vlnou rozkoše a objevte nové hranice potěšení. Vyberte si z naší rozmanité nabídky a začněte svou cestu ke svobodnému a uspokojivému sexuálnímu životu.