Loading...

Znecitlivující spreje a lubrikační gely pro anální sex

Dříve tabu, dnes už téměř běžná sexuální praktika a to ne jen u mladých párů, ale také u dlouholetých partnerství či manželství a to ze strany žen i mužů. Anální sex se stává běžným aktem při erotických hrátkách díky naší nabídce lubrikantů a znecitlivujících sprejů budou vaše erotické zážitky ještě smyslnější. Gely tohoto typu jsou jak na vodní tak silikonové bázi a vyznačují se výraznou "klouzavou" konzistenci pro snadný průnik. Pokud jste v této sexuální praktice začátečníci, určitě tyto varianty lubrikantů a sprejů uvítáte. Nejen anální sex, ale také anální pomůcky pro muže i ženy přinášejí do vašich erotických hrátek doslova nový rozměr a nové zážitky. Díky dostatečné lubrikaci, a to zejména vašich erotických pomůcek a hraček, předejdete drobným oděrkám a poraněním.

0 produktů v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Znecitlivující spreje a lubrikační gely pro anální sex

Vítejte v naší specializované produktové kategorii "Znecitlivující spreje a lubrikační gely pro anální sex". Tato sekce je určena pro ty, kteří chtějí prozkoumat a prožít příjemný a pohodlný anální sex s větším komfortem a uvolněním.

Náš katalog erotických pomůcek nabízí široký výběr produktů, které jsou speciálně navrženy tak, aby přinesly uvolnění a snížily citlivost během análních hrátek.

Nejoblíbenější typy produktů v kategorii:

1. Znecitlivující spreje: Tyto spreje obsahují speciální složky, které mírně znecitliví anální oblast, čímž pomáhají snížit nepříjemné pocity a napětí. Použití spreje může pomoci uvolnit svěrač a zajistit pohodlnější anální penetraci.

2. Znecitlivující lubrikační gely: Znecitlivující lubrikační gely jsou obohaceny o stejné účinné látky jako spreje, ale poskytují také kluzký povrch pro snadnější a pohodlnější anální sex. Tyto gely umožňují dosáhnout klouzavého pocitu, který zároveň mírně zmírňuje citlivost.

3. Relaxační lubrikační gely: Některé z našich produktů jsou navrženy jako relaxační lubrikační gely, které kombinují kluzkost s uvolňujícími účinky. Tyto gely mohou pomoci uvolnit svaly a usnadnit vstup.

Důležité je používat tyto produkty s ohledem na návod a doporučení výrobce. Pamatujte, že anální sex vyžaduje citlivost a péči, a proto je důležité komunikovat s partnerem a postupovat postupně, aby byl zážitek co nejpříjemnější a bezpečný.

Všechny naše znecitlivující spreje a lubrikační gely jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dbáme na to, aby byly šetrné k tělu a poskytovaly vám maximální pohodlí a potěšení.

Doufáme, že naše nabídka znecitlivujících sprejů a lubrikačních gelů pro anální sex přispěje k vašemu uspokojení a přinese vám příjemné a uspokojivé anální hrátky. Vaše spokojenost a zdraví jsou pro nás prioritou, a proto jsme tu, abychom vám poskytli prvotřídní produkty pro vaše nezapomenutelné intimní zážitky.