Loading...

Bezlatexové kondomy

Bezlatexové kondomy jsou alternativou pro ty, kteří jsou alergičtí na latex nebo preferují jiné materiály. Tyto kondomy jsou vyrobeny z nealergenních materiálů, které poskytují ochranu před nechtěným těhotenstvím a sexuálně přenosnými chorobami stejně jako běžné latexové kondomy.

Bezlatexové prezervativy jsou často vyrobeny z materiálů jako je polyuretan nebo polyisopren. Tyto materiály jsou měkké, pružné a odolné, což umožňuje pohodlné a bezpečné nošení kondomu. Mají hladkou a jemnou povrchovou strukturu, která snižuje tření a zvyšuje pohodlí během sexuálního styku. Jsou hypoalergenní a neobsahují přírodní latexové proteiny, které mohou vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Tímto se minimalizuje riziko alergických projevů, jako jsou zarudnutí, svědění nebo pálení.

13 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Bezlatexové kondomy

Stejně jako u klasických kondomů, i u bezlatexových kondomů je důležité vybrat správnou velikost a správně je nasadit na erekci penisu před pohlavním stykem. Doporučuje se použití lubrikantu na bázi vody, který zajišťuje pohodlné nasazení a snižuje riziko prasknutí kondomu.

Bezlatexové kondomy jsou vhodné pro muže i ženy, kteří mají alergii na latex nebo preferují alternativní materiály. Jsou bezpečné a spolehlivé, a proto mohou přispět k oboustrannému uspokojení a potěšení při sexuálním styku. Při používání bezlatexových kondomů je důležité dodržovat správné použití a správnou skladovací teplotu, aby byla zajištěna jejich účinnost a bezpečnost.