Loading...

Duální vibrátory

Tento typ vibrátorů možná není tak známý, avšak by si vaši pozornost určitě zasloužil. Jedná se o vibrátor, který má neomezené množství využití. Duální vibrátory možná budete znát pod jiným názvem - Rabbit vibrátor, neboli česky králičí vibrátor. To je kvůli toho, že původně tento typ vibrátorů byl složený z klasického vibrátoru a králičích oušek pro stimulaci klitorisu. Dnes je variant více, od vibrátorů se stimulátorem klitorisu, přes varianty vibrátorů na bod G. Poslední varinatou jsou vibrátory pro double penetration, ty stimulují, jak vaginální tak i anální otvor. Všechny tyto varianty mají možnost měnit intenzitu vibrací dle vašich preferencí a potřeb.

101 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Duální vibrátory

Přivítejte duální vibrátory - nejlepší společníky pro nekonečné vzrušení a zdokonalení vašeho intimního života. Tyto úžasné produkty přinášejí jedinečný zážitek, spojující intenzivní stimulaci bodu G i klitorisu současně. Převezměte kontrolu nad svým potěšením a připravte se na explozi rozkoše.

• Oslnivá simultánní stimulace: Naše duální vibrátory vám umožní zažít naprostou extázi. S jejich designem zaměřeným na stimulaci bodu G a klitorisu zároveň, dostanete nezapomenutelné chvíle plné vášně a rozkoše. Užijte si ten nejlepší orgasmus vašeho života.

• Výkonné vibrace: Nechte se unést vlnou intenzivních vibrací, které probudí každou část vašeho těla. Naše duální vibrátory nabízejí různé režimy vibrací a intenzit, abyste mohli přizpůsobit své potěšení svým představám. Od jemných pulzací po silné vibrace - máte ve svých rukou kontrolu nad každým okamžikem vzrušení.

• Vysoce kvalitní materiály: Vaše bezpečí a pohodlí jsou pro nás na prvním místě. Proto jsou vyrobeny z kvalitních a hypoalergenních materiálů, které jsou jemné na dotek a bezpečné pro citlivé části těla. Zaručujeme vám bezstarostné a příjemné používání.

• Snadné ovládání: S jednoduchým ovládáním se můžete plně soustředit na rozkoš. Přepínejte mezi různými režimy vibrací a upravujte intenzitu s lehkostí. Bez zbytečných komplikací se dostanete přímo k cíli - nevšedním orgasmům.

• Elegantní design: Mají elegantní a sofistikovaný design, který vám zaručuje nejen neuvěřitelné potěšení, ale také stylový doplněk do vaší kolekce erotických pomůcek. Připravte se na vzrušující dobrodružství s těmito esteticky působivými produkty.

Přichází čas na vzrušení a rozkoš. Prozkoumejte naši širokou nabídku duálních vibrátorů a vyberte si ten, který splní vaše nejtajnější přání. Užijte si nezapomenutelné chvíle plné vášně a extáze. Připojte se k nám a objevte svět nekonečného potěšení.