Loading...

Kondomy pro oddálení ejakulace

Kondomy pro oddálení ejakulace jsou speciálně navržené kondomy, které pomáhají mužům prodloužit jejich sexuální vytrvalost a oddálit ejakulaci. Tyto kondomy jsou vyrobeny s použitím inovativních technologií a materiálů, které poskytují dodatečnou ochranu a zároveň umožňují prodloužený sexuální styk.

Kondomy pro oddálení ejakulace jsou často vybaveny speciálním lubrikantem, který obsahuje složky s mírně znecitlivujícím účinkem. Tyto složky snižují citlivost penisu a umožňují mužům prožívat delší dobu příjemný sex bez předčasné ejakulace. Lubrikant se rovnoměrně rozprostírá po kondomu, což zajišťuje konzistentní a příjemnou stimulaci.

4 produkty v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Kondomy pro oddálení ejakulace

Velký výběr variant kondomů s oddálením ejakulace

Kondomy pro oddálení ejakulace jsou k dispozici v různých velikostech, tvarových variantách a tloušťkách, aby vyhovovaly individuálním preferencím a potřebám. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou hypoalergenní a splňují přísné bezpečnostní standardy. Je důležité vybrat si správnou velikost kondomu, která zajistí pohodlné a bezpečné nošení.

Použití kondomu pro oddálení ejakulace je velmi jednoduché. Stačí ho nasadit na postavený penis před pohlavním stykem. Doporučuje se také použití lubrikantu na bázi vody pro pohodlnější nasazení a pohyb kondomu. Během sexu kondom poskytuje spolehlivou ochranu před nechtěným těhotenstvím a sexuálně přenosnými infekcemi.

Kondomy pro oddálení ejakulace jsou vhodné pro muže, kteří trpí předčasnou ejakulaci nebo chtějí prodloužit svůj sexuální výkon. Tyto kondomy poskytují větší kontrolu nad ejakulací a umožňují mužům prožívat delší a intenzivnější sexuální zážitky. Při správném použití jsou bezpečné a spolehlivé, což přispívá k oboustrannému uspokojení a potěšení v sexuálním životě.