Loading...

Stimulační kondomy

Hřejivé a chladivé kondomy jsou inovativní produkty, které přinášejí nové rozměry vzrušení a senzací do sexuálního prožitku. Tato produktová kategorie nabízí kondomy s jedinečnými vlastnostmi, které kombinují hřejivý a chladivý efekt, přinášející zvláštní pocity a stimulaci pro oba partnery.

Hřejivé a chladivé kondomy jsou vybaveny speciálními lubrikanty, které obsahují složky s termickými účinky. Tyto kondomy reagují na tření nebo teplotu těla a vytvářejí buď příjemné hřejivé nebo chladivé pocity na intimních partiích.

 

60 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Stimulační kondomy

Hřejivé kondomy

Hřejivé prezervativy jsou navrženy tak, aby zvýšily teplo a poskytly příjemný hřejivý pocit během sexuálního styku. Tyto kondomy často obsahují speciální lubrikanty s vyhřívacími vlastnostmi, které se aktivují třením nebo přirozeným teplem těla. Při nošení vytvářejí příjemnou a jemnou tepelnou stimulaci, která může zvýšit citlivost a intenzitu pro oba partnery. Hřejivé kondomy přinášejí nový prvek do sexuálního prožitku a mohou přispět k většímu vzrušení a potěšení.

Chladivé kondomy

Chladivé kondomy jsou navrženy tak, aby poskytovaly osvěžující a chladivý pocit při pohlavním styku. Tyto kondomy obvykle obsahují lubrikanty s chladivými složkami, které vytvářejí příjemné chladné pocity na pokožce. Chladivé kondomy mohou přinést novou dimenzi do intimity tím, že poskytnou osvěžení a zvýší citlivost. Tento typ kondomu je ideální pro ty, kteří hledají zvláštní pocity a odlišné zážitky.

Všechny stimulační prezervativy v těchto podkategoriích jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují bezpečnostní normy. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivou ochranu před pohlavně přenosnými nemocemi a nechtěnou graviditou, zatímco přinášejí dodatečnou stimulaci a potěšení. Tyto kondomy mohou přinést nové vzrušení a obohatit sexuální život jednotlivců a páru.