Loading...

Masturbační vajíčka Tenga

Jedinečnost a oblíbenost, to charakterizuje novinku od Japonské firmy Tenga. Praktické a atraktivní masturbační vajíčka vám přinesou nové zážitky do oblasti masturbace. Pyšní se příjemným materiálem, ale hlavně nespočtem dráždících výstupků a záhybů, které vás dostanou až na vrchol samotného blaha. Každé jednotlivé vajíčko je svou vnitřní strukturou originální a záleží jen na vás, kterou variantu zvolíte. Pokud vás omrzela klasická rutina nebo také velmi oblíbené umělé vagíny, zadečky či masturbátory, není nad čím váhat. Ke stimulaci dochází po celé délce vaší chlouby, ale nejvíce v oblasti žaludu. Pro své jedinečné provedení si vajíčka na masturbaci určitě oblíbíte a stanou se tak novým doplňkem jak při masturbaci, tak i při klasickém sexu.

20 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Masturbační vajíčka Tenga

Připravte se na vzrušující a intenzivní potěšení s našimi masturbačními vajíčky Tenga! Tyto neuvěřitelně stimulující produkty vám přinášejí nezapomenutelné zážitky a uspokojení, které jste ještě nikdy nezažili. 

Užijte si maximální rjozkoš s masturbačními vajíčky Tenga:

1. Inovativní design pro dokonalou stimulaci: Masturbační vajíčka Tenga mají jedinečný design s různými texturami a vzory, které vám poskytnou neuvěřitelné podněty a stimulaci. Každé vajíčko nabízí jiný zážitek, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce uspokojí.

2. Jednoduché použití: Jsou navržena tak, aby byla snadno použitelná a přizpůsobitelná. Stačí pouze vajíčko vyjmout z obalu, aplikovat lubrikant a začít si užívat vzrušení. Jsou ideální pro muže, kteří chtějí rychlé a intenzivní potěšení bez zbytečných komplikací.

3. Diskrétní a přenosný: Mají kompaktní a diskrétní design, což znamená, že je můžete snadno přenášet s sebou a ukrýt je před zvědavými pohledy. Jsou ideální pro muže, kteří cestují nebo tráví čas mimo domov.

4. Vysoce kvalitní materiály: Naše masturbační vajíčka Tenga jsou vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, které jsou hypoalergenní a bezpečné pro vaše tělo. Materiály jsou příjemné na dotek a snadno se čistí, což zajišťuje dlouhodobé užívání bez starostí.

Získejte maximální uspokojení s našimi masturbačními vajíčky Tenga!

Překročte hranice obyčejného a objevte nové dimenze potěšení a rozkoše. Naše masturbační vajíčka Tenga jsou navržena tak, aby vám přinesla intenzivní orgasmické zážitky a uspokojila vaše nejhlubší touhy. Užijte si svou sexualitu naplno a dopřejte si vzrušení, které si zasloužíte.