Loading...

Perličkové a rotační vibrátory

V kategorii perličkových a rotačních vibrátorů najdete vibrátory, které uspokojí jak váš bod G tak i klitoris a to dokonce současně. Vibrátor má rotační špičku, která se otáčí různými rychlostmi, které si sama můžete nastavit a tím vás dokonale dovede k orgasmu. Určitě si všimnete i motýlka či jiného tvaru, který vibrátoru nechybí a ten bude pro změnu stimulovat váš klitoris. Samozřejmě si i tuto část hračku můžete ovládat pomocí tlačítek, která najdete ve spodní části pomůcky. S tímto masturbátorem zažijete orgasmus, který jste dosud nepoznala. Podobného uspokojení, jako u rotačních duálních vibrátorů s výjimkou magic wand snad ani nemůžete dosáhnout.

0 produktů v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Perličkové a rotační vibrátory

Vstupte do světa překvapení a extáze - Perličkové a rotační vibrátory!

Připravte se na neuvěřitelnou jízdu rozkoše s naší širokou nabídkou perličkových a rotačních vibrátorů. Tyto inovativní hračky vám přinášejí úžasný zážitek, který vás doslova ohromí. Ponořte se do nekonečného víru rozkoše a připravte se na vzrušení, které vás přivede na pokraj extáze.

Proč si vybrat perličkové a rotační vibrátory? Zde je to, co vám nabízejí:

1. Intenzivní stimulace: Kombinují silné vibrace s pohybem perliček nebo rotace. Tyto funkce pracují společně, abyste zažili naprostý vrchol uspokojení a nezapomenutelné orgasmické okamžiky.

2. Vícenásobné vzrušení: Perličkové vibrátory nabízejí různé režimy a rychlosti, které si můžete přizpůsobit svým preferencím. Od jemných až po intenzivní stimulace, zde najdete ten správný režim pro vaše nejhlubší touhy.

3. Dokonalé cílení: Jsou navrženy tak, aby se přesně zaměřily na vaše nejcitlivější oblasti. Pocítíte ohromující pulzace a rotace, které vás pohltí do vlny vzrušení.

4. Kvalitní materiály: Jsou vyrobeny z prvotřídních a bezpečných materiálů. Jsou hypoalergenní, hladké na dotek a snadno se čistí, abyste se mohli plně soustředit na své rozkošné dobrodružství.

Přijměte výzvu a objevte nový rozměr rozkoše s našimi perličkovými a rotačními vibrátory! Nechte se unést vlnou extáze a uspokojení, které vás přivede na nový úroveň slasti.