Loading...

Vibrační masážní hlavice

Dopřejte si erotickou masáž s naší vibrační masážní hlavicí. Vzhledem k vibrační funkci se řadí mezi vibrátory, ale má trochu odlišný vzhled. Vibruje pouze velká vibrační hlavice, kterou si můžete dráždit svá intimní místa. Má vzhled hůlky, proto se ji často říká Magic wand, neboli "magický hůlka". Některé modely mají několik režimů, od klasického vibrování až po vzrušující pulzování. Pro pokročilejší nabízí některé modely i silné impulzy. Vybrat si můžete z různých velikostí hlavic. Masírovat se s ní dá jakákoliv část těla, nejčastěji si ale pravděpodobně užijete příjemnou masturbaci. Nabízíme i modely, které jsou bezdrátové, takže své vyvrcholení můžete zažít úplně kdekoliv. Naše další erotické pomůcky, které dráždí klitoris najdete v kategorii vibrátory na klitoris.

113 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Vibrační masážní hlavice

Přivítejte do světa nekonečného potěšení a relaxace s našimi vibračními masážními hlavicemi! Tato kategorie je stvořena pro ty, kteří touží po hluboké a příjemné masáži, která vás odvede do světa blaženosti. Naše masážní hlavice s vibracemi vám poskytnou úžasný zážitek a přinesou úlevu od každodenního stresu a napětí.

Hlavní výhody magic wand:

1. Intenzivní vibrace: Naše vibrační masážní hlavice disponují silnými a intenzivními vibracemi, které proniknou do hloubky svalů a zajišťují účinnou masáž. Pocítíte okamžitou úlevu a uvolnění, jakmile aktivujete vibrace.

2. Cílená masáž: Díky svému speciálnímu designu a tvaru dokážou cíleně pracovat na určitých oblastech těla. Budete moci zaměřit masáž na konkrétní svalové skupiny a dosáhnout maximálního účinku.

3. Různé režimy masáže: Abyste si mohli přizpůsobit masáž svým individuálním potřebám, naše magické hůlky nabízejí různé režimy masáže. Můžete si vybrat mezi pulzací, kmitáním nebo intenzivním rytmickým pulsováním, které dodávají vaší masáži ještě větší dynamiku.

4. Snadné ovládání: Ovládání je jednoduché a intuitivní. S několika jednoduchými tlačítky si můžete nastavit intenzitu vibrací a přepínat mezi různými masážními režimy, aniž byste přerušili svou relaxaci.

5. Vysoce kvalitní materiály: Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a zaručují dlouhou životnost. Můžete se spolehnout, že vám poskytnou dlouhodobou a spolehlivou masáž.

Zkuste si na vlastní kůži sílu a rozkoš našich vibračních masážních hlavic a objevte nové rozměry relaxace a pohody. Uvolněte napětí, zmírněte bolesti a dopřejte si svůj vlastní wellness moment. Vaše tělo si zaslouží tu nejlepší péči, a naše vibrační masážní hlavice jsou přesně tím, co potřebujete.