Loading...

Pulzátory

Pulzátory jsou inovativní produkty, které nabízejí jedinečný a vzrušující sexuální zážitek. Tato produktová kategorie zahrnuje širokou škálu pulzátorů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly stimulaci a pohybové vzorce pro dosažení maximálního potěšení a uspokojení. Fungují na stejném principu, jako pulzátory Satisfyer.

Pohybové vzorce pro intenzivní stimulaci

Pulzátory jsou vybaveny speciálními motory a technologiemi, které umožňují pulzující a pohybující se vibrace. Tyto pohybové vzorce napodobují přirozené pohyby při sexuálním styku, což poskytuje realistický pocit a zvyšuje stimulaci. Pulzátory nabízejí různé režimy a intenzity pulzací, které umožňují individuální nastavení a výběr podle preferencí uživatele.

2 produkty v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Na objednávku
3 999 Kč

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Pulzátory

Různé tvary a velikosti pro všechny potřeby

Tato podkategorie pulzátorů zahrnuje různé tvary, velikosti a designy, aby uspokojila různé potřeby každé z vás. Od pulzátorů pro stimulaci bodu G či klitorisu až po ty s kombinací s vakuovou pumpou, existuje široká škála možností, které umožňují individuální výběr podle preferencí a požadavků.

Bezdrátové ovládání a technologie

Některé jsou pulzátory s bezdrátovým ovládáním, což jim umožňuje snadné nastavení vibrací a pulzací i na dálku. Některé pulzátory také využívají pokročilé technologie, jako je například ovládání pomocí mobilní aplikace, která umožňuje ještě větší přizpůsobení a interaktivitu.

Pulzátory jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a bezpečnost, používají hypoalergenní materiály, které jsou snadno čistitelné. Jejich design je pečlivě promyšlený tak, aby přinášel maximální potěšení a uspokojení jak při masturbaci, tak i při sdílených hrátkách s partnerem. S pulzátory zažijete úplně novou úroveň stimulace, která vám přinese nezapomenutelné sexuální zážitky plné rozkoše a vzrušení.