Loading...

Stříkající vibrátory

Stříkající vibrátory jsou speciální realistické vibrátory. To znamená vytvarovaný žalud a žilky, které vás dostanou a zažijete díky nim skvělou masturbaci. Tento produkt ale vyniká nejen silnými vibracemi, ale také ejakulační funkcí, takže se během svého uspokojování budete cítit jako při opravdovém sexu. Můžete se navíc udělat ve stejnou dobu. Tento vibrátor s varlaty které lze zmáčknutím naplnit tekutinou a opětovným zmáčknutím tekutina vystříkne - proto se mu taky říká vibrátor s ejakulací, neboli ejakulační vibrátor. Je to skvělá hračka, která vás uspokojí a navíc se s ní určitě pobavíte. Nezapomeňte však nádobku vždy umělým spermatem naplnit úplně. Při vstřikování prázdného vibrátoru hrozí nebezpečí.

0 produktů v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Stříkající vibrátory

Ponořte se do světa neuvěřitelného uvolnění - Stříkající vibrátory!

S našimi stříkajícími vibrátory si můžete užít explozi vzrušení a neuvěřitelného uspokojení. Tyto jedinečné hračky vám přinášejí zážitek jako žádný jiný. Připravte se na intenzivní orgasmy a nezapomenutelné chvíle, které vám přinesou absolutní rozkoš.

Proč si vybrat stříkající vibrátory? Zde je to, co vám nabízejí:

1. Realistický zážitek: Stříkající vibrátory napodobují pocit skutečné ejakulace, což vytváří autentický a vzrušující zážitek. Pocítíte jako byste byli s partnerem až na samotném vrcholu rozkoše.

2. Intenzivní stimulace: Tyto vibrátory nabízejí silné vibrace a pulzace, které vás pohltí a přivedou vás na pokraj blaha. Uvolněte se a ponořte se do vlny extáze.

3. Všestrannost: Stříkající vibrátory přicházejí v různých tvarech, velikostech a texturách. Můžete si vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim představám a touhám. Každý z nich vám přinese nezapomenutelné a uspokojivé zážitky.

4. Kvalitní materiály: Naše stříkající vibrátory jsou vyrobeny z bezpečných a hypoalergenních materiálů, které jsou šetrné k vašemu tělu. Nechte své obavy stranou a soustřeďte se na nekonečné potěšení.

Přijměte výzvu a objevte nové rozměry rozkoše se stříkajícími vibrátory! Uvolněte se a nechte se unést proudem extáze a neustálými vrcholy blaha.

Nepromeškejte! Klikněte zde a vyberte si svůj vlastní stříkající vibrátor pro explozi rozkoše. Připravte se na vzrušení, které vás dostane na vrchol extáze!

Vaše rozkoš je na dosah. Přijměte výzvu a objevte svět stříkajících vibrátorů!