Loading...

Vaginální činky

Vaginální činky jsou speciálním druhem venušiných kuliček, hlavním rozdílem je ale tvar a velikost. Narozdíl od kuliček jsou tyto činky podobně, jako vibrační vajíčka, tvořeny pouze jednou kuličkou. Díky tomu jsou velice vhodné pro začátečnice a dámy, které venušiny kuličky ještě nikdy nevyzkoušely. Jde o pomůcku, která posílí vaše pánevní dno, respektive svalstvo pánevního dna, což je krok k silnějšímu orgasmu, dokonalejšímu uspokojení vašeho partnera a snazšímu porodu. Je to ale i skvělý způsob prevence inkontinence a hemeroidů. Háček, který činka má slouží ke snazšímu vytahování. Pro začátečnice jsou vhodnější kuličky či činky s nejmenší hmotností. Materiál, ze kterého jsou činky vyrobeny je lékařský silikon.

4 produkty v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Vaginální činky

Zesílte své intimní prožitky a objevte nové úrovně rozkoše s našimi vzrušujícími vaginálními činkami. Tyto neuvěřitelné produkty vám přinášejí nekonečné výhody a uspokojení, které vám doslova vezme dech. 

Proč si vybrat naše vaginální činky:

1. Posilují svaly pánevního dna: Každé cvičení s našimi vaginálními činkami posiluje svaly pánevního dna, což přináší mnoho výhod. Silnější pánevní dno znamená lepší kontrolu močení, intenzivnější orgasmus a celkově zdravější intimní oblast.

2. Zvyšují citlivost: Vaginální činky jsou navrženy tak, aby poskytovaly intenzivní stimulaci citlivých bodů uvnitř vagíny. Pocítíte nárůst citlivosti a vzrušení, které vás dostane na novou úroveň rozkoše.

3. Upevňují intimní vztah: Používání vaginálních činek může přinést nový rozměr do vašeho intimního života. Společná cvičení a prozkoumávání rozkošných hranic vám umožní prohloubit váš intimní vztah a posílit vzájemné pouto.

4. Diskrétní použití: Naše vaginální činky jsou diskrétní a snadno použitelné. Můžete si je užívat v soukromí svého domova a objevovat nové způsoby, jak si užít slastné chvíle.

5. Zdraví a pohoda: Používání vaginálních činek přispívá k lepšímu zdraví a pohodě intimní oblasti. Zlepšuje se prokrvení, podporuje se správná funkce svalů a celkově se cítíte lépe ve své tělesnosti.

Nyní je ten správný čas prozkoumat naši širokou nabídku vaginálních činek a začít si užívat výhody, které vám přinášejí. Neodkládejte své rozkošné dobrodružství na později. Začněte ještě dnes a objevte nové cesty k nevídanému uspokojení.