Loading...

Vibrační umělé orály

Vibrační umělé orály jsou vzrušujícími a stimulujícími produkty, které kombinují realistický pocit úst s přídavnými vibracemi pro maximální sexuální potěšení. Tato produktová kategorie nabízí různé druhy umělých úst, které poskytují autentický prožitek a zároveň zajišťují intenzivní vibrace.
V této kategorii naleznete vibrační ústa ve formě masturbátorů, které jsou navrženy pro samostatnou stimulaci penisu. Tyto masturbátory mají realistický tvar ústní dutiny, texturu a přídavnou vibrační jednotku. Orální masturbátory s vibracemi poskytují intenzivní vibrace, které dodávají další dimenzi sexuálnímu prožitku a zvyšují stimulaci.

9 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Vibrační umělé orály

Speciální vibrační ústa

V této podkategorii nabízíme speciální vibrační orály s unikátními vlastnostmi a funkcemi, které maximalizují sexuální potěšení. Patří sem například vibrační ústa s různými vibračními režimy a intenzitou, ohřívací funkcí pro ještě autentičtější pocit nebo s funkčními prvky jako jazyk nebo otáčející se perličky. Tyto speciální vibrační ústa umožňují prožívat mnoho různých stimulačních kombinací a přizpůsobit stimulaci individuálním preferencím.

Interaktivní vibrační ústa

V této kategorii navíc najdete interaktivní vibrační orály, které jsou synchronizovány s externími zařízeními nebo aplikacemi. Tyto ústa reagují na zvuky, hudbu nebo doteky a přenášejí vibrace do rytmu těchto podnětů. Interaktivní vibrační ústa umožňují prožívat zábavné a vzrušující interakce, ať už samostatně nebo ve spojení s partnerskými hrátkami.

Vibrační masturbátory ve formě orálu podobně, jako jiné masturbátory jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, které jsou hypoalergenní a snadno čistitelné. Při používání vibračních orálů je doporučeno použít lubrikant na vodní bázi pro ještě pohodlnější a kluzký zážitek. Pokud byste využili lubrikant na silikonové bázi, tak byste při náročnějším čištění mohli masturbátor poškodit.