Loading...

Vibrátory s přísavkou

Ideálním druhem vibrátorů je určitě vibrátor s přísavkou. Tato erotická pomůcka má na svém konci přísavku, kterou jednoduše připevníte na rovný a hladký povrch a můžete řádit. Máte tak volné ruce, což při společné masturbaci s partnerem jenom oceníte. Výhodou je dálkové ovládání, kterým si přizpůsobíte intenzitu vibrací tak, aby vám to bylo příjemné. Tento vibrátor má 3 rychlostní stupně, takže hravě uspokojí i náročnou ženu. Navíc má vzhled skutečného penisu. Kromě vibrátorů najdete v naší nabídce i velké množství jiných hraček. Dildo s přísavkou je jednou z oblíbených pomůcek, kterou ženy vyhledávají.

0 produktů v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Vibrátory s přísavkou

Vibrátory s přísavkou jsou vzrušujícími erotickými pomůckami, které nabízejí nekonečné možnosti pro intenzivní a uspokojivé sexuální prožitky. Tato produktová kategorie se zaměřuje na vibrátory, které mají speciální přísavku, umožňující jejich připevnění na hladké povrchy.

Vibrační dilda s přísavkou jsou navrženy tak, aby poskytovaly silnou a příjemnou vibraci, která je přenášena na povrch, na který jsou připevněny. Díky tomu můžete tyto vibrátory připevnit na stěny, podložky, vanu nebo jiné hladké povrchy, a užívat si neomezenou stimulaci bez použití rukou.

V naší široké nabídce najdete různé druhy vibrátorů s přísavkou na hladké povrchy, které nabízejí různé velikosti, tvary a vibrační režimy. Můžete si vybrat podle svých preferencí a potřeb a prozkoumat nové formy stimulace a rozkoše. Tyto vibrátory jsou vhodné pro sólovou stimulaci nebo pro hrátky se svým partnerem.

Vibrátory s přísavkou jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, které nabízejí pohodlné a příjemné používání. Jsou snadno ovladatelné a často nabízejí různé vibrační režimy a intenzity, které můžete přizpůsobit svým představám.

Přidejte vibrátory s přísavkou do své sbírky erotických pomůcek a obohatte své sexuální prožitky o nové a vzrušující dimenze. Užijte si bezháčkovou stimulaci a nechte se unést vlnou slasti a rozkoše s našimi vynikajícími vibrátory s přísavkou.