Loading...

Vroubkované kondomy

Myslete při souloži na vaši ochranu a bezpečí. Použitím kondomu zabráníte přenosu pohlavní nemoci, a především neplánovanému oplodnění. Důležitá je také volba správného prezervativu. Víte, že existují kondomy s vroubky, které dokážou dráždit intimní partie vaší partnerky tak, že ji snáze přivedete k orgasmu? Stimulující výstupky a vroubky budou příjemně stimulovat její vagínu a pomůžou ji přivést k intenzivnějšímu vyvrcholení. Nabízíme vám širokou škálu těchto produktů. Doporučujeme při pohlavním styku používat lubrikační gely pro lepší kluznost, a k tomu aby nedošlo k přetržení prezervativu. Užijte si bezstarostný sex.

7 produktů ve 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Vroubkované kondomy

Vstupte do světa intenzivity a stimulace s naší vzrušující produktovou kategorií "Vroubkované kondomy". Tato kategorie je určena pro ty, kteří touží po ještě větší rozkoši a vzrušení během svých sexuálních zážitků. Vroubkované kondomy jsou navrženy s texturami a výstupky, které přinášejí zvýšenou stimulaci pro vás i vašeho partnera. Představujeme vám prostředek, jak rozproudit váš sexuální život a prožít nové rozměry slasti.

Nejoblíbenější vroubkované kondomy:

1. Vroubkované kondomy s jemnými hrbolky: Tato balení obsahují kondomy s jemnými hrbolky rozmístěnými po celé délce. Tyto hrbolky mohou poskytnout stimulaci jak partnerovi, tak vám.

2. Vroubkované kondomy s výstupky: Některá balení nabízejí kondomy s drobnými dráždičkami nebo výstupky, které mohou zvýšit citlivost a vzrušení během sexuálního styku.

3. Vroubkované kondomy s různými texturami: Kategorie také zahrnuje kondomy s různými kombinacemi textur, jako jsou hrbolky, dráždičky, výstupky a další, které vytvářejí jedinečný zážitek.

Výhody vroubkovaných kondomů:

- Zvýšená stimulace: Vroubkované kondomy nabízejí zvýšenou stimulaci a vzrušení díky texturám a výstupkům.

- Obohacené sexuální zážitky: Díky těmto kondomům můžete prožívat ještě intenzivnější a příjemnější sexuální zážitky.

- Vzájemné potěšení: Textury a výstupky těchto kondomů mohou přinést potěšení oběma partnerům, čímž se zvýší vaše vzájemná blízkost.

- Rozmanitost: Kategorie nabízí široký výběr různých textur a kombinací, takže si můžete vybrat tu nejlepší pro váš vkus.

- Jistota ochrany: Vroubkované kondomy zajišťují nejen zvýšené vzrušení, ale také spolehlivou ochranu před nežádoucím těhotenstvím a infekcemi.

- Inovace: Tato kategorie vám přináší inovativní způsob, jak zlepšit vaše intimní chvíle a prožít je ještě intenzivněji.

Vroubkované kondomy jsou zde pro ty, kteří hledají nové způsoby, jak obohatit své sexuální zážitky. S texturami a výstupky nabízejí intenzivnější stimulaci a vzrušení, což může přinést nový rozměr do vašeho sexuálního života. Buďte připraveni prozkoumat nové hranice slasti s našimi vzrušujícími produkty.