Loading...

Wartenbergova kolečka

Nebojte se experimentovat a pro zpestření vašich sexuálních hrátek vyzkoušejte Wartenbergova kolečka. Je to nezvyklá a hodně originální sexuální hračka, která má svůj původ z neurologie. Projíždějte kolečkem nejrůznější místa na těle partnera a uvidíte, jak si bude užívat kombinaci slasti a bolesti. Vyzkoušejte citlivost bradavek, zadkunohou či třeba zad. Mírným tlačením dosáhnete příjemných pocitů, které se po přitlačení mohou změnit v intenzivní bolest. Záleží, jen na vás, jak přitlačíte. Touto erotickou pomůckou můžete buď vzrušit svou drahou polovičku, či ji případně potrestat. Mrkněte na nabídku těchto Wartenbergových koleček. Čím více koleček, tím více slasti, bolesti a dráždění.

0 produktů v 0 kategoriích

{{ currency.symbol }}
{{ currency.symbol }}

Bohužel, pro zvolené parametry jsme nenašli žádné produkty.

Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90
Produktů na stránku: 15 | 30 | 45 | 90

Wartenbergova kolečka

Vstupte do světa smyslné stimulace a vzrušení s naší produktovou kategorií "Wartenbergova kolečka". Tato zvláštní sekce nabízí jedinečné erotické hračky, které jsou navrženy tak, aby přinesly do vašich intimních hrátek nové rozměry citlivosti a rozkoše.

V našem katalogu erotického zboží najdete různé druhy Wartenbergových koleček, která jsou vyrobená z kvalitních a bezpečných materiálů. Wartenbergova kolečka jsou zvláštní typ hraček, které mají vzhled malého kolečka s ostřejšími body, které se používají pro senzorickou stimulaci kůže. Jsou pojmenována po neurologovi Dr. Robertu Wartenbergovi, který je používal k testování nervové citlivosti u pacientů.

Proč si pořídit wartenbergova kolečka:

- Citlivá stimulace kůže: Wartenbergova kolečka poskytují jemnou a citlivou stimulaci kůže, což může způsobit vzrušení a zvýšení citlivosti.

- Ideální pro předehru: Jsou skvělým doplňkem předehry. Použití kolečka po těle může způsobit vzrušující husí kůži a otevřít cestu k dalším intimním hrátkám.

- Variabilita použití: Tato univerzální hračka je vhodná pro různé druhy hrátek, včetně BDSM praktik, senzorického experimentování nebo jednoduše pro zpestření vašeho sexuálního života.

- Jednoduché ovládání: Jsou snadno ovladatelná a vyžadují minimální úsilí pro maximální senzorický efekt.

- Bezpečnost a hygiena: Jsou vyrobená z bezpečných a hygienických materiálů, což vám umožňuje bezstarostně si užívat hrátek.

Je důležité si uvědomit, že senzorická stimulace Wartenbergovým kolečkem může být pro každého jednotlivce odlišná. Při používání této hračky je klíčové komunikovat s partnerem a respektovat hranice a pohodlí každého zúčastněného. Jako vždy platí, že bezpečnost, vzájemný souhlas a respekt jsou základními aspekty každých intimních hrátek.

Doufáme, že naše nabídka "Wartenbergových koleček" přispěje k vaší spokojenosti a přinese do vašich intimních hrátek nové rozměry citlivosti a vzrušení. Vaše potěšení a uspokojení jsou pro nás prioritou, a proto jsme tu, abychom vám poskytli prvotřídní produkty pro vaše nezapomenutelné erotické zážitky.